ceník

// komerční focení

Každý projekt je jiný, a tak jako věnuji individuální přípravu každé zakázce, je i cena pro klienta šitá na míru. Někomu stačí jednoduchá konzultace, jiný projekt vyžaduje scout day, tedy návštěva a konzultace, dokumentace toho, kde a co se má fotit. Vše proto, aby byl výsledky vždy nejlepší. 

Rád pro vás připravím cenovou nabídku! Stačí jen napsat nebo zavolat.

// portréty / lifestyle

Cena portrétů Tebe jako jedince je 3000 Kč a dostaneš všechny skvělé fotky bez doplácení!
Focení obvykle trvá 1-2 hodiny a hotové fotky předávám do dvou pracovních dnů.
 
Pokud nejsou portréty zrovna jen pro Tebe, ale potřebuješ nafotit celou firmu, nebo jste skvělá parta přátel či rodina, ceny se budou lišit. Neboj se ozvat, napsat a zeptat, protože vše je jen na domluvě.

// reportáž / event

Potřebujete nafotit reportáž z akce? Cena je 2500 Kč za první hodinu focení a 1200 Kč za každou další započatou. Je jedno jestli jde o firemní akci, dokumentace projektu, slavnostní otevření a nebo jakýkoliv jiný event....cokoliv. 

// produkty / eshop

Nabízím focení vašich produktů, a je jedno jestli potřebujete nafotit produkty na eshopdo katalogu anebo na jinou vizuální prezentaci.

Bílé a průhledné pozadí jsou samozřejmostí, ale jsem schopný pro vás nabídnout i komplexnější a působivější stylizace. Ceny jsou různé v závislosti na druhu produktu a počtu, proto neváhejte a spojte se se mnou a probereme všechny detaily.

 

© Vratislav Indra     Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.